/  

Požiadavka na rezerváciu letenky

 

Okrem letov z Prahy a Bratislavy Air Cairo lieta do Hurghady aj z Katowic a Varšavy.
Ceny sú orientačné vrátane táx, v najnižšej knihovacej triede. Taxy se menia podľa aktuálneho kurzu. Cena nezahŕňa servisný poplatok.
Počet miest je obmedzený. Zaistíme Vám najaktuálnejšie ceny, ktoré sú pre daný let dostupný.
Počas zimného letového poriadku 2019-2020 nebude letecká spoločnosť Air Cairo
operovať lety z/do Hurghady ako z Prahy tak Bratislavy.
V súčasnosti sa pripravuje letový poriadok na leto 2020.
Informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete tu:
Cudzích štátnych príslušníkov prosíme, aby sa informovali o podmienkach vstupu do Egypta na príslušnom zastupiteľskom úrade. Upozorňujeme štátnych príslušníkov z krajín mimo Schengenského priestoru, že letecká spoločnosť nepreberá zodpovednosť za škody vzniknuté nedodržaním vízových a vstupných podmienok.
Prosíme vyplňte požadované údaje a naše rezervačné oddelenie Vás bude kontaktovať s aktuálnou ponukou. Požiadavka na letenky je nezáväzná.

Ceny sú orientačné vrátane táx, v najnižšej knihovacej triede. Taxy sa menia podľa aktuálneho kurzu. Cena zahŕňa servisný poplatok. Počet miest je obmedzený. Zaistíme Vám najaktuálnejšie ceny, ktoré sú pre daný let dostupné.

Informácie o spracovaní Vašich osobných údajov nájdete tu:


Cudzích štátnych príslušníkov prosíme, aby sa informovali o podmienkach vstupu do Egypta na príslušnom zastupiteľskom úrade. Upozorňujeme štátnych prísušníkov mimo krajín Schengenského priestoru, že letecká spoločnosť nepreberá zodpovednosť za škody vzniknuté nedodržaním vízových a vstupných podmienok.


Cestovné poistenie pre klientov Blue Sky Travel

Poistenie TRAVEL POP kryje nasledujúce riziká [TU]

 

Cestujúci sú povinní predložiť negatívny PCR test (nie starší než 72hodín) po prílete do Hurghady alebo si dať urobiť test na letisku v Hurghade za cenu 30 USD. Nevzťahuje se na deti mladšie ako 6 rokov. 

Cestujúci, ktorí nebudú mať so sebou na ceste do Hurghady PCR test musia mať so sebou fotokópiu pasu dvojstránky s fotografiou. Tí cestujúci, ktorí budú pozitívne testovaní po prílete v Hurghade na letisku (alebo ochorejú počas pobytu) musia následne podstúpiť karanténu a rad testov (na vlastné náklady) podľa Egyptských nariadení. Návrat do Európy týchto pozitívne testovaných v Egypte je možný až po predložení negatívneho PCR testu, bez toho nebude môcť tento cestujúci nastúpiť do lietadla naspäť. 

Preto Všetkým cestujúcim dôrazne odporúčame si dať urobiť PCR testy pred cestou do Egypta a nenechávať si testy až po prílete na letisku v Hurghade.


Rezervační formulář

Odlet z
Datum odletu
Typ cesty
Pan/Paní
Jméno
Příjmení
Do
Datum návratu
Třída
Firma
E-Mail
Tel.
Ponúkaná možnosť poistenia obsahuje: Liečebné náklady a asistenčné služby včítane repatriácie, storno, úraz, náklady na právne úkony, zodpovednosť za škody, batožinu. Možnosť ďalšieho pripoistenia.
Poznámka
Cestující

Prosíme vyplňte jména cestujících, datum narození je nutné pouze u dětí.

Jméno 1. cestujícího
Jméno 2. cestujícího
Jméno 3. cestujícího
Jméno 4. cestujícího
Jméno 5. cestujícího
Jméno 6. cestujícího
Jméno 7. cestujícího
Příjmení 1. cestujícího
Příjmení 2. cestujícího
Příjmení 3. cestujícího
Příjmení 4. cestujícího
Příjmení 5. cestujícího
Příjmení 6. cestujícího
Příjmení 7. cestujícího
Dospěly / Dítě
Dospěly / Dítě
Dospěly / Dítě
Dospěly / Dítě
Dospěly / Dítě
Dospěly / Dítě
Dospěly / Dítě
Datum narození dítěte
Datum narození dítěte
Datum narození dítěte
Datum narození dítěte
Datum narození dítěte
Datum narození dítěte
Datum narození dítěte

Odoslaním formuláru s požiadavkou súhlasíte so spracovaním osobných údajov podľa regule GDPR (Všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov, je nová právna norma Európskej únie, ktorá vstúpi do platnosti 25. mája 2018)


Flotila Air Cairo
Hurgada
19,5°C
jasná obloha
Hurghada
Destinácie
Hurgada - aktuálne počasie jasná obloha 19,5°C
Air Cairo lieta celoročne na svojich pravidelných linkách z Katovíc / Varšavy do Hurghady, Sharm El Sheikhu a Marsa Alam.
Vlastníkom webových stránok je zastúpenie Air Cairo v Českej republike a na Slovensku