Informácie pre cestujúcich Air CairoLety do Marsa Alam v predaji.
Lety každý piatok. 

Od 17.6 2022 Egypt zrušil povinnosť preukázať sa očkovacím preukazom, či testami pri vstupe do krajiny.


Batožina:

príručná batožina: max. 7 kg nepresahujúca rozmery 56x45x25 cm
podpalubná batožina: max. 1 kus podpalubnej batožiny do 23 kg na osobu, celkový súčet rozmerov nemôže presiahnuť 158 cm.


Odbavenie na letisku:

Odbavenie na letisku je zdarma. Odbavovacie prepážky sa otvárajú dve hodiny pred odletom a zatvárajú sa hodinu pred odletom. V prípade neskoršieho príchodu k odbavovacej prepážke negarantujeme prijatie k preprave.


Servis na palube:

Na palube je podávané ľahké občerstvenie a nealkoholický nápoj. Palubný predaj (cigarety, alkohol nie je k dispozícii). Posádka hovorí arabsky a anglicky.

V rámci bezpečnosti všetkých cestujúcich a globálnych zdravotných nariadení sú poskytnuté cestujúcim pri nástupe do lietadla rúška a tiež je meraná teplota. Lietadlo je pred odletom dezinfikované.


Podmienky vstupu do krajiny:


Od 1.apríla 2021 platí pre vstup do Egypta vízová povinnosť. Víza je možné zakúpiť  na medzinárodných letiskách v Hurghade, Marsa Alam a Šarm El Sheikh. Každý cestujúci musí mať platný cestovný pas, ktorý musí byť platný aj po návrate minimálne 6 mesiacov.


Cudzích štátnych príslušníkov prosíme, aby sa informovali o podmienkach vstupu do Egypta na príslušnom zastupiteľskom úrade. Upozorňujeme štátnych príslušníkov z krajín mimo Schengenského priestoru, že letecká spoločnosť nepreberá zodpovednosť za škody vzniknuté nedodržaním vízových a vstupných podmienok.


Aktuálne podmienky vstupu do Egypta nájdete TU!

 

Používanie WIFI zariadení v Egypte (drony, diaľkovo riadené kamery a teleskopy)

Cestujúcim, ktorí prichádzajú do Egypta cez akékoľvek egyptské letisko nie je povolené priniesť alebo vlastniť žiadnu z vyššie uvedených položiek do Egypta. (Výnimočne je možné len po získaní povolenia od príslušného orgánu Ministerstva obrany). V prípade porušenia hrozí odsúdenie na dobu 1-5 rokov a tiež finančná pokuta vrátane zabavenia nepovoleného zariadenia.

 

Promo ceny spiatočných leteniek už OD


 
Vyššie uvedené ceny v ekonomickej knihovacej triede sú v EUR platné ku dňu 8.1.2024. Cena je vrátane servisného poplatku.

Ceny sú orientačné vrátane táx, v najnižšej knihovacej triede. Taxy sa menia podľa aktuálneho kurzu a zahrňujú servisný poplatok.

Počet miest je obmedzený. Vždy vám zaistíme tie najlepšie ceny, ktoré sú pre daný let dostupné.
Informácie pre cestujúcich Air Cairo
Flotila Air Cairo
Hurgada
37°C
jasná obloha
Informácie pre cestujúcich Air Cairo
Hurghada
Destinácie
Hurgada - aktuálne počasie jasná obloha 37°C
Air Cairo lieta celoročne na svojich pravidelných linkách z Katovíc / Varšavy do Hurghady, Sharm El Sheikhu a Marsa Alam.
Informácie pre cestujúcich Air Cairo
Vlastníkom webových stránok je zastúpenie Air Cairo v Českej republike a na Slovensku